Refugio Amor De Mae
| Wi-Fi | Κλιματισμός | Δεν επιτρέπονται κατοικίδια |
Situated within 6 km of Municipal Memorial Center, Refugio Amor De Mae Araruama villa provides access to numerous tourist attractions in the area.
Guests can reach the centre of Araruama within 20 minutes' walk, and Praia dos Amores is in close proximity to the property. Paroquia de Sao Sebastiao Catholic Church is nestled around a 10-minute drive from the Araruama holiday home, and Praia do Coqueiral is approximately a 20-minute stroll away.
Guests are welcome to cook their own meals in a full kitchen of the Araruama accommodation. Jack Bar, serving a wide range of meals, is just 1 km away. Refugio Amor De Mae villa also offers a private garden with a balcony.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
- Wi-Fi
- Χώρος στάθμευσης
- Δεν επιτρέπονται κατοικίδια
Δραστηριότητες και χαλάρωση
- Παροχές BBQ
Στο δωμάτιο
- Κλιματισμός
- LCD TV
Σημαντική ειδοποίηση
Συχνές ερωτήσεις
- ❓
Πού μπορούμε να παρκάρουμε το όχημά μας στις εγκαταστάσεις της η βίλα Refugio Amor De Mae;
Οι πελάτες της η βίλα Refugio Amor De Mae μπορούν να παρκάρουν σε ιδιωτική στάθμευση. - ❓
Πόσο μακριά είναι το Πληροφορίες σχετικά με το Κάμπο Φρίο από η βίλα Refugio Amor De Mae;
Η βίλα Refugio Amor De Mae απέχει 50 χλμ. από το Πληροφορίες σχετικά με το Κάμπο Φρίο. - ❓
Υπάρχει πσίνα σε η βίλα Refugio Amor De Mae;
Ναι, οι πελάτες της η βίλα Refugio Amor De Mae θα απολαύσουν ιδιωτική πισίνα.